Nasze majonezy i musztardy

Majonezy

  • Majonez dekoracyjny extra

Doskonały wysokotłuszczowy majonez o gęstej, kremowej konsystencji. Nadaje niepowtarzalny smak sałatkom, wędlinom, kanapkom czy innym potrawom. Idealny do dekorowania.

  • Majonez dekoracyjny

Bardzo gęsty majonez o wysokiej zawartości tłuszczu, gładkiej strukturze i wyrazistym smaku. Świetny do dekoracji. Idealny dodatek nie tylko do sałatek.

  • Majonez sałatkowy

Majonez o gęstej konsystencji i zharmonizowanym smaku, podkreślający walory każdej sałatki. Sprawdzi się doskonale przy dekorowaniu potraw.

  • Majonez gastronomiczny

Mimo, że to majonez o niższej zawartości tłuszczu z powodzeniem wykorzystywany jest przez producentów sałatek jak również doskonale sprawdza się w gastronomii jako składnik sosów.

  • Majonez popularny

Majonez o zmniejszonej zawartości tłuszczu, gęstej konsystencji i nie narzucającym smaku dzięki czemu stanowi idealną bazę sosów do kebabów, hamburgerów czy zapiekanek.

Majonezy dostępne są w opakowaniach: worek foliowy 3 kg, wiadro 5 kg, wiadro 10 kg, luzem w beczkach, dowolne opakowanie na życzenie klienta.

Musztarda sarepska

Musztarda produkowana jest w tradycyjny sposób, z wysokiej jakości ziaren gorczycy, octu, cukru, soli z dodatkiem specjalnie przygotowanej mieszanki przypraw i ziół. Ma wyrazisty ostry smak i zapach. Idealnie komponuje się z mięsami i sałatkami.

Musztarda dostępna jest w opakowaniach: butelka 1 kg, worek 3 kg, wiadro 5 kg, dowolne opakowanie na życzenie klienta.